SKLEPY WŁASNE

Jesteśmy siecią z placówkami na terenie czterech województw tj: podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie oraz śląskie.

Nasze punkty:


1. Tarnobrzeg - centrala
ul. Warszawska 2A
tel. 733 533 953
medortotarnobrzeg@gmail.com
2. Połaniec
ul. Kościuszki 45
tel. 733 993 194
polaniec@medorto.net
3. Sandomierz
ul. Armii Krajowej 1
tel. 733 533 450
sandomierz@medorto.net
4. Gorzyce
ul. Piłsudskiego 17
tel. 733 993 513
gorzyce@medorto.net
5. Tarnobrzeg
ul. Szpitalna 1 - Szpital Wojewódzki
tel. 733 533 933
szpital@medorto.net
6. Tarnobrzeg
ul. Waryńskiego 1
tel. 733 533 959
tapima@medorto.net
7. Tarnobrzeg
ul. Kopernika 19/70
tel. 733 993 191
kopernik@medorto.net
8. Nisko - Szpital Powiatowy
ul. Kościuszki 1
tel. 733 533 960
nisko@medorto.net
9. Nowa Dęba
ul. Krasickiego - Hala Targowa
tel. 733 993 193
nowadeba@medorto.net
10. Staszów
ul. Opatowska 32
tel. 733993192
staszow@medorto.net
11. Mielec
ul. Sandomierska 17C
tel. 733 993 197
mielec@medorto.net
12. Stalowa Wola
ul. 1-go Sierpnia 12 lok. 701
tel. 733 993 198
stalowawola@medorto.net
13. Stalowa Wola
ul. Okulickiego 11
tel. 733 993 949
.
14. Zawiercie
ul. Miodowa 14 (Szpital Powiatowy)
tel. 733 993 944
zawiercie@medorto.net
15. Zakopane
ul. Zamoyskiego 1
Tel. 733 993 020
zakopane@medorto.net




Realizacja: Net.Com